Таг:, , , , , , , , ,

Авион слетува на улица и уредно застанува на црвено! (ВИДЕО)

За 21 година работен стаж, ова е прв пат да видам како слетува авион на улица, изјавил...

Барак Обама облечен како Дедо Мраз ги изненади децата во болницата во Вашингтон

Барак Обама во улогата на Дедо Мраз се појави во државната болница во Вашингтон. На снимките...

Каде после Белата Куќа? Семејството Обама ќе се пресели во преубава куќа вредна 4,3 милиони долари

Следната година завршува мандатот на претседателот на САД, Барак Обама. Сега семејството...