Таг:, , , , , , , ,

Мажите треба да се самозадоволуваат, а жените не!

Постојат две работи кои со сигурност ги знаеме за самозадоволувањето: сите го прават тоа и...

Кој е подобар во кревет – мажите или жените?

“YouTube” блогерката Аријел Скарсел собра три бисексуалки (жени кои спијат и со жени и со...

Што сè прави најскапиот вибратор на светот?

Цените на вибраторите прилично се разликуваат. Може да се најдат некои едноставни за...

1 2 3 и мобилниот се претвора во секс вибратор

Мобилните телефони имаат вибрации, вибраторите имаат вибрации…Тогаш зошто да не се...

Мажот не е вибратор кој може да го вклучите кога ќе посакате

Каде грешат жените во сексот? Сметате дека тој е “секогаш спремен” за секс Ова може и да е...

Маца Дискреција сака шамарање за време на секс

Босанската позната по името Маца Дискреција, за српски Курир откри дека сака за време на...

НОВО: Вибратор со камера за вагинално селфи!

Ако во вас се уште постои тронка надеж дека селфи манијата го достигна својот врв, се лажете....

Најскапите и најлуксузните секс играчки на светот

Стаклено дилдо со камшик Цена: 1.372 долари Затоа што не може да го имате едното без другото,...

За што размислуваат жените додека пробуваат да доживеат оргазам!

За што размислуваат додека пробуваат да доживеат оргазам! По бројните истражувања за...