Таг:, , , , , , , , , , ,

Не сакаме плус сајз манекенки, па што? Главниот човек на „Victoria’s secret“ со јасен став!

Модната шоу-програма Victoria’s secret се бори со телевизискиот рејтинг и симпатиите на...

Ангелите на Victoriа´s Secret позираа за Денот на вљубените

Само на еден ден од празникот “Денот на вљубените”, моделите на “Victoriа´s Secret” ја...

Новогодишната реклама на ангелите на Victoria’ Secret

Ангелите Адријана Лима, Алесандра Амбросио, Лили Олдриџ, Жозефин Скривер, Елза Хоск и Џасмин...