Таг:, , , , ,

Вино на штикли во винскиот бар и ресторан „Форца“

На 3-ти јули (среда) од 20 часот па се до 1 часот по полноќ, винскиот бар и ресторан „Форца“ таа...

Македонски Маркетинг: Иднината – настан што ја собра македонската маркетинг елита, креативци, инфлуенсери

Во петокот, се одржа првиот маркетинг настан на тема “Македонски Маркетинг: Иднината” во...

(ФОТО) Фановите во чудење: Лоба се здебели ама тоа и годи, па реши да ги покаже килограмите!

Речиси секоја припадничка на понежниот пол знае да биде критична околу својот изглед и не...

Викторија Лоба мистична и секси во новиот спот за „Опиум“

Откако на почетокот од месец декември ја објави дуетската песна „Киша и сунце“ со...