Таг:, , , , , , , , ,

По чекорите на мама: Ќерката на Моника Белучи – Дева Касел во нова D&G кампања

Фотографии од снимањето на новата реклама на италијанската модна куќа на која Моника Белучи...

Првите слики од бебето на Винсент Касел и Тина Кунаки: Познатиот актер со своето семејство на прошетка!

Винсент Касел (53) на 76. филмски фестивал во Венеција се појави рака под рака со својата 30...

Ќерката на Монка Белучи (14) стана модел: Погледнете како изгледа! (ФОТО)

Дева досега имавме прилика само да ја видиме на папарацо фотографиите од одморот на кој беше...

Навистина личи на нејзината мајка: Конечно знаеме како изгледа ќерката на Моника Белучи! (ФОТО)

Моника Белучи важи за една од најубавите жени во светот и оваа титула ја носи со децении....

Винсент Касел и неговата млада сопруга потврдија дека ќе станат родители!

Винсент Касел и Тина Кунаки по четири месеци брак, ја потврдија веста дека ќе станат...

Моника Белучи ја замени со 30 години помлада манекенка. Погледнете ја девојката на Винсент Касел

Познатиот француски актер Винсент Касел не ја крие својата љубов. Поранешниот маж на една од...

Сите тајни на Моника Белучи: 11 факти кои не сте ги знаеле за убавата Италијанка

Една од најсексипилните жени на сите времиња кои не подлегнале на хируршки интервенции,...