Таг:, , , , , , , ,

Витканите шишки се во тренд! (ФОТО)

Најпосакуван тренд во последните месеци се шишките. Меѓутоа, сега овој тренд има најнова...

10 женствени, секси фризури за виткана коса

Во морето на испеглани коси вистинско освежување е да видите жена со виткана коса. Без...

4 начини како да ја навиткате косата без да ја горите (ВИДЕО)

Најчесто кој има права коса, сака виткана коса, а кој има виткана, сака права, но како да ја...