Таг:, , , , , , , , , , , ,

Погледнете како изгледаше маестралната изведба на Влатко Стефановски со неговиот син на „Златна Бубамара“! (ВИДЕО)

Влатко Стефановски доби „Златна Бубамара“ за неговиот албум насловен како „Мајчин...

Златна Бубамара со нов рекорд на гледаност по вчерашната телевизиска премиера! (ВИДЕО)

Вчерашната премиера на Златна Бубамара на популарноста ги сруши сите рекорди на гледаност....

И Влатко Стефановски Трио заедно со Gibonni на Аll you need is love 2018 во Скопје!

За уште поголема предновогодишна фешта, Авалон Продукција одлучија пред настапот на...

СПЕКТАКУЛАРЕН КОНЦЕРТ НА ВЛАТКО СТЕФАНОВСКИ И БИГ БЕНДОТ НА СЛОВЕНЕЧКАТА ВОЈСКА

На 19 април, во Метрополис Арена во Скопје, ќе имаме можност да го видиме Влатко Стефановски...

ЕМОТИВНО ВИДЕО: Седумдесет гитари ја свиера „Излажи ме“ од Тоше Проески во родното Крушево!

Седумдесет гитари ја свиера „Излажи ме“ од Тоше на завршниот концерт од работилницата за...

Концерт на Влатко Стефановски и неговите гости: „Оган и мраз“ – акустична бајка со безвременска димензија

Влатко Стефановски  одржа два фантастични концерти во салата на  Домот на АРМ во Скопје...