Таг:, , , , , , , , , , , ,

#365среќа Марјана Станојковска: „Вистинската и сигурна среќа многу повеќе е дар на мислите и срцето, отколку дар од надворешниот свет“

Марјана Станојковска важи за една од најубавите Македонки, а и многубројните титули на...

За прв пат објави фотографија од близначките: Јована Јоксимовиќ со емотивна порака го честиташе нивниот прв роденден (ФОТО)

Пред година дена на денешен ден водителката Јована Јанковиќ заедно со пејачот Жељко...

На задоволство на гледачите „Сподели проблем со Милена“ е новиот проект со водителката Милена Антовска Станковска

Водителката Милена Антовска Станковска со години навикнавме да ја гледаме наутро во...

#365среќа Милена Антовска Станковска: „Од септември гледачите ќе имаат можност да ме гледаат во сосема нов проект“

По кратка пауза, на големо задоволство на гледачите, познатата водителка Милена Антовска е...

#365среќа Ивана Наскова: „Во ред е да бидеме и тажни, но секогаш мораме да избираме среќа“

Кога ја носите креативноста во себе, надополнета со амбициозност и јасни цели сè е возможно....

Оваа секси водителка на временска прогноза ја посакуваат 6 милиони мажи, а тој ја откачил поради видео игра (ВИДЕО)

Професионалниот гејмер Даглас Мартин (23) раскинал со преубавата девојка Џенет Гарсија за да...

Познатата манекенка го покажа своето лице без грам шминка! (ФОТО)

Поранешната манекенка Тајра Бенкс (44) која ја води популарната емисија „Американски топ...

#365среќа Среќа е… да се биде мајка. Милена Антовска Станковска во прегратка на својата ќерка

Оваа среќна среда, а воедно и пролетта ја започнуваме со познато ТВ лице, Милена Антовска...

Оваа фатална бринета е кралица на Инстаграм, но и на жешките фотографии

Поради својот сензуален изглед со кој често се фали на Инстаграм, Силвиа е една од...

#365среќа Јана Серафимова: Сè што можеме да замислиме – можеме и да оствариме

Велат по утрото денот се познава. Ако е навистина така, тогаш најдобар избор за почеток на...

Лила Стојановска се сврши?! (Фото)

Лила Стојановска, една од нашите најубави жени од јавниот живот, ги збуни своите следбеници...

Дали го препознавате девојчето на фотографијата?

Дали го препознавате девојчето на фотографијата? Денес е голема дама, мајка на две дечиња,...

Учи од Милена и Јелена! Револитиран гледач удри по новата водителка на Утринска емисија (видео)

По големиот скандал што ја снајде Јелена Спенџарска, кога во Утрнската емисија на Канал 5...

Повторно испад во утринската на „Канал 5“: И новата водителка не сака негативна енергија (ВИДЕО)

Не помина ни еден месец по суспензијата на Јелена Спанџарска, откако на еден од гледачите во...

Прва фотографија и видео од свадбата на Милена Антовска (ФОТО+ВИДЕО)

Дојде важниот ден за Милена Антовска и нејзиниот избраник Гордан Станковски. Познатата ТВ...

(ФОТО) Девојките од „Здраво Македонијо“ добија конкуренција: ОВА Е НОВАТА ВОДИТЕЛКА!

Утринската емисија „Здраво Македонијо“ на Канал 5 телевизија наскоро ќе добие водителско...

ВИДЕО: Мексиканска ТВ водителка прифати предизвик, но покажа повеќе од тоа што се бараше

Мексиканската глумица и ТВ водителка Аракели Кампос го прифати телевизискиот предизвик да...

Убавица од бајките: Марјана Станојковска блесна во бело

Преубавата водителка Марјана Станојковска вчера на Инстаграм објави фотографија на која е...

ФОТО: Водителката Милена Антовска го покажа вереничкиот прстен

Атрактивната водителка Милена Антовска наскоро ќе го каже судбоносното ДА, а на социјалните...

Убавина и стил: Погледнете ја најзгодната метео водителка во Македонија

Валентина Граорковска важи за една од најпознатите водителки во Македонија која работи...