Таг:, , , , , , , , ,

Дизајнерите советуваат: 3 парчиња облека кои треба да ги купувате во поголем број!

Ако сакате елеганција и парчиња гардероба кои стојат совршено, сепак мора да се води грижа и...

Вечната класика – ТВИДОТ главен тренд оваа сезона

Студената сезона е соврешена за овој луксузен и отмен материјал, кој најчесто се...

НАПРАВИ САМ: Волнено капче готово за еден час (Видео)

Игли за плетење,волна и еден час слободно време за да исплетете прекрасно капче за вашето...