Таг:, , , , , , , ,

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП (22-23 ЈУНИ 2019 ГОДИНА)

Лавот дава сѐ од себе, Шкорпијата пати од главоболка, Ракот конечно ужива на работа, Вагата...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 2О. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

На Стрелецот му е потребно трпение, Шкорпијата денес ќе ја запознае сродната душа, Бикот ќе...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 19. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Девицата има неочекувани новости, Вагата е многу мотивирана, Бикот ужива во промените,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 18. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Рибите се чувствуваат добро, Лавот ужива во вниманието кое го добива, Бикот се двоуми. ОВЕН...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 14. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

За Близнаците не е поволен ден за нов почеток на деловно поле, Вагата е многу сталожена,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 12. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Водолијата пати по личност од минатото, Рибите се многу уморни, Бикот чувствува тензија на...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 11. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Лавот мора да ја контролира суетата, Шкорпијата ужива во позитивната атмосфера на работа,...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП (8-9 ЈУНИ 2019 ГОДИНА)

Овенот може да очекува проблеми со саканата личности, Водолијата е среќна, Лавот го очекува...

Основни карактеристики на луѓето родени во знакот Близнаци

Променливост е вистинскиот збор за овој знак. Остроумен и елоквентен, Близнакот претставува...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 4. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Стрелецот го очекуваат нови изненадувања на деловно поле, Ракот е незадоволен, пред Рибите...

СРЕЌЕН МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА ЈУНИ 2019 ГОДИНА

На Шкорпиите им се чини дека целиот свет им потонал, додека Бикот конечно мора да заборави на...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП (1-2 ЈУНИ 2019 ГОДИНА)

Овенот остава добар впечаток, Близнаците менуваат работа, Лавот е озборуван од страна на...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 31. МАЈ 2019 ГОДИНА

Овенот ќе запознае нова личност, Близнаците се заљубени, Ракот се сомнева, Вагата ужива,...

Астролозите предвидуваат: Жените во овие 3 хороскопски знаци ќе останат бремени во 2019 година!

Бременоста е дар и најубавиот дел од животот, а оваа година Меркур ќе ги израдува овие три...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 30. МАЈ 2019 ГОДИНА

Овенот го притискаат работните обврски, Близнаците имаат потреба за нова врска, Вагата се...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 29. МАЈ 2019 ГОДИНА

Овенот го чека поволен ден, Бикот има проблем со имунитетот, на Лавот му е потребен одмор,...

3 хороскопски знаци со најсилна интуиција: Нив никој не може да ги излаже!

Многу луѓе честопати ја игнорираат интуицијата бидејќи не веруваат во неа. Сепак, овие три...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 28. МАЈ 2019 ГОДИНА

Овенот посакува нова љубов, Ракот треба да поведе сметка за бубрезите, Вагата е незадоволна....

СРЕЌЕН НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (27 МАЈ-2 ЈУНИ 2019 ГОДИНА)

Близнаците ги очекува голем успех, Лавот мора да се активира, Вагата го губи трпението. ОВЕН...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 27. МАЈ 2019 ГОДИНА

Ракот ужива во љубовта, Близнаците имаат проблем со здравјето, Стрелецот е активен,...