Таг:, , , , , , , , ,

Сивите фоки може да го имитираат човечкиот говор! (ВИДЕО)

Според истражувањето, сивите фоки може да ги имитираат звуците на човечкиот говор и песните....

Помогнете им на вашите миленичиња да ги преживеат петардите и огнометите со помош на овие совети!

Периодот на новогодишни и божиќни празници освен добрата храна и дружење носи и некои...

Дали знаевте дека музиката го подобрува расположението и здравјето на срцето?

Дали знаевте дека музиката, не само што го подобрува расположението, туку и здравјето на...

ГОЛЕМ СОЛИСТИЧКИ КОНЦЕРТ НА НИНА БАДРИЌ ВО СКОПЈЕ!

По распродадените „Сава Центар“ во Белград и српско Народно позориште, хрватската поп...

Мелем за женските очи: Погледнете како денес изгледа латино заводникот Малума, што ја отпеа „Chantaje“ со Шакира

Колумбискиот пејач и текстописец Малума чие вистинско име е Juan Luis Londoño Arias пред околу една...

ВИДЕО: Слушнал чуден звук од лименката – кога ја отворил имало што да се види

Слушнал необичен звук од внатрешноста на лименката и одлучил да ја отвори, а сето тоа го...

НАЈТИВКАТА СОБА ВО СВЕТОТ ГИ ПОЛУДУВА ЛУЃЕТО ЗА 45 МИНУТИ

Зачекорете во мртва тишина, во најтивката соба во светот, каде ќе чуете работи кои не сте ги...

ДАЛИ БИ МОЖЕЛЕ ДА ПРЕПОЗНАЕТЕ НЕЧИЈА СЕКСУАЛНА ОРИЕНТИРАНОСТ САМО СПОРЕД ЗВУКОТ НА ГЛАСОТ?

Ова видео се обидува да ни покаже дека едно од најголемите сфаќања за хомосексуалноста не е...

Видео: Кој не би го проверил телефонот во ваков случај?

Колку луѓе би реагирале кога ќе го чујат карактеристичниот звук на iPhone за известување? Ретко...