Тебе скоро и да те заборавивме! (фото)

Пејачката која веќе долго време нема објавено ништо, објави провокативна фотка на Инстаграм.

Ферги на таа социјална мрежа објави фотка од елегантниот стајлинг – црно сако, а под него чипкаст градник.

Поранешната членка на групата “Black Eyed Peas”, го објави својот прв соло албум пред скоро десет години, а иако најавува нов веќе година дена, од него до сега нема ни трага ни глас.

Таа во меѓувреме е посветена на животот со сопругот Џош Думел и двегодишниот син Ексел.

 

 
Коментари

коментари