Темната коса била нејзин заштитен знак, а сега направила драстична промена

Пејачката Никол Шерцингер, решила да промени нешто по болното раскинување со Луис Хамилтон, па го освежила својот изглед и ја променила бојата на косата, и сега изгледа сосема различно.

Што сакате повеќе, бринети или блондинки? 36-годишната Никол направила драстична промена на својот стил. Сега е блондинка.

 


Последните неколку седмици пејачката минала низ тежок период по раскинувањето со Луис Хамилтон по 7 години врска. Никол решила да направи промени во својот живот и да продолжи понатаму.


“Велат дека блондинките подобро се забавуваат”, напишала Никол на својот профил на Твитер.
Коментари

коментари