Категории

Тие секогаш доминираат: Мажите се плашат од жените родени во овие хороскопски знаци

Постојат жени кои точно знаат што сакаат и како да го остварат тоа. Нивната самоувереност, храброст, интелигенција, па дури и помалку надмениот став, кај многу мажи влеваат „страв во коски“.

Еве кои дами се наоѓаат на списокот.

Овен

Жените родени во знакот на Овен имаат екстремно силна волја и немаат влакна на јазикот. Кога мажот ќе ги запраша: „Што не е во ред?“, ќе добие брутално искрен одговор.

Близнаци

Тишина во друштво на жената родена во знакот на Близнаци? Тоа е невозможно, бидејќи тие сакаат дискусија и тоа особено на висок тон. Она што им оди во прилог на работното место, мажите обично ги плаши.

Скорпија

Мачо мажите немаат шанси кај жените родени во знакот на Скорпија. Таа со еден поглед ќе ја избрише целата негова гордост и его. Со неа е тешко да се започне дискусија, бидејќи таа секогаш има ас во ракавот и силни аргументи. Вистинска жена-змеј.

Прегледи:
190
Објавено на:
18.10.2018