Топ 10: По сите естетски параметри ова се најубавите жени во светот! (ФОТО)

Овие дами се најблиску до совршенство:

Кара Делевињ 89.99%

Кети Пери 90.08%

Натали Портман 90.51%

Скарлет Јохансон 90.91%

Кејт Мос 91.05%

Тејлор Свифт 91.64%

Аријана Гранде 91.81

Амбер Херд 91.85%

Бијонсе 92.44%

Бела Хадид е најблиску до идеалниот изглед со златен пресен од 94.35. 
Коментари

[fbcomments]