Категории

Топ 20 костими за капење кои ќе ги привлекуваат погледите ова лето!

Летото, годишниот одмор и уживањето во сончевите зраци веќе започнува, па поради тоа издвоивме убави и женствени бикини со кои тешко ќе останете незабележани на плажа…

Моделите се прекрасни, а меѓу нив идеалниот за себе можат да го пронајдат и оние со витко тело, како и покрупните дами.

Прегледи:
59
Објавено на:
29.05.2018