Категории

Топ моделот се соблече сосема гола, покажувајќи зошто е најдобра во светот

Џиџи Хадид, која беше прогласена за најдобар модел на годината, е лицето на новата кампања на Stuart Weitzman.

 21 годишната ѕвезда изгледа беспрекорно во новата фотосесија, во која се соблече гола, а на неа носи само сјајни сребрени чизми, од луксузниот бренд.

 

„Најдобри обувки, најдобар тим, најдобар ден, и ништо повеќе не е потребно“, напишала Џиџи на својот Инстаграм