Категории

Трансформација која ќе ве воодушеви: Андријана како Талат од „Преспав“

Андријана Станковска е талентирана мејкап артистка од Велес која секогаш успева да воодушеви со своите успешни трансформации кои ги создава користејќи шминка. Овој пат таа реши да се „претвори“ во Талат, омилениот лик од серијата „Преспав“. Погледнете како изгледа тоа.

[adrotate banner=”26″]

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Professional Make Up Artist (@beautyanica) on

[adrotate banner=”27″]
Прегледи:
65
Објавено на:
11.01.2020