Категории

Треба да се има храброст и за запросување: Погледнете како Македонецот Горан ја запроси во Будва својата девојка Ива … 

Не постои девојка на овој свет која не сонува еден ден да ја запроси нејзиниот принц од соништата…

14233064_10209395873641496_8170252220547565530_n

Сепак на оваа девојка од Скопје и се оствари сонот. За време на одморот во Будва, нејзиниот дечко Горан, направи нешто што ќе го памети целиот свој живот.

Погледнете го видеото како изгледаше запросувањето …

Прегледи:
2733
Објавено на:
06.09.2016