Чек дис аут
Search

ТРЕНД ЈАКНИ за оваа зима

Причина плус да ја обожаваме студената сезона е големиот избор на кул јакни и палта кои ќе направат секоја комбинација да изгледа супер стилски.

За оваа зима ви ги откриваме најголемите трендови во чекор со сите различни стилови и вкусови.

1.Долг беж капут за софистициран и класичен изглед

2. Камел крзнена јакна идеална за кежуал стајлинзи

3.’Teddy bear’ јакна за шик забавен изглед

4.Крзнено палто кое изгледа одлично и во елегантни и за секојдневни кежуал стајлинзи

5.Кариран капут кој ќе додаде колорит и димензија во секој ваш сталинг

6.Бомбер јакна за забавен и edgy изглед
Коментари

[fbcomments]