Тренд летни фустани во кои ќе се чувствувате неодоливо

За ова лето ви предлагаме неколку модели на фустани кои ќе направат да изгледате неодоливо заводливо каде и да сте.

Помеѓу хит трендовите се оние во рамен крој кој ја следат силуетата и имаат суптилен шлиц. Slip фустанкте од лесни материјали како сатен и лен се повторно ‘ин’ додека летото не може да помине без кратките ‘коктел’ фустани со голи рамена..
Коментари

[fbcomments]