Тренд модни комбинации кои можете да ги носите во секоја прилика

Овие модни изгледи се одлични и како дневни и вечерни варијанти

Температурите веќе полека опаѓаат а помеѓу главните трендови на врвот удобно се сместија топлите џемпери, плетените фустани, чизмите и ролките.
Да се пронајде вистинскиот аутфит кој ќе можете да го носите од „утро до вечер“, и додека ги извршувате вашите работни обврски па и кога потоа одмарате на кафе со најблиските понекогаш умее да биде вистински предизвик. Погледнете како оваа сезона се носат овие класични парчиња кои предмалку ви ги набројавме и имајте ги на ум затоа што претстојната зима се апсолутни фаворити.
Коментари

[fbcomments]