Категории

Тренд што предизвика поделени мислења: Омразениот модел на џемпер е повторно ин! (ФОТО)

Волнениот џемпер-елек е повторно актуелен

Овој модел го обожаваат жените или го заобиколуваат. За многумина тој се смета за најгрзото парче гардероба, но некои трендсетерки најдоа начин да го вклопат во различни комбинации на облека, така што тој изгледа навистина интересно.

На голема врата многу дизајнери го презентираат како парче што секоја дама од стил мора да го има во нејзината гардероба.

Модните експерти советуваат комбинирање со кошули, дуксери и маици, па дури и комбинирање со гардероба со сосема поинаков принт или боја.

Еве како модните блогерки го комбинираа ова омразено парче кое доби втора шанса да ги освои нашите срца.

Прегледи:
85
Објавено на:
02.12.2019