Чек дис аут
Search

Турските ѕвезди Фахрие Евџен и Бурак Озчивит одмараат во Бодрум со малиот Каран

Познатиот турски пар деновиве се разладува во Бодрум

Познатите турски ѕвезди беа фотографирани од папараците како се разладуваат во базен заедно со малиот Каран. Со нив беше и нивната дадилка.

Фахрие Евчен (34) кај нас позната по улогата на Неџла во „Кога лисјата паѓаат“ сподели фотографии како позира со синот Каран.
Коментари

[fbcomments]