Убавица од бајките: Марјана Станојковска блесна во бело

Преубавата водителка Марјана Станојковска вчера на Инстаграм објави фотографија на која е облечена во долг бел фустан. 

Поради гламурозниот крој и тантелата, креацијата нè потсети на венчаница, па забележавме дека Марјана ќе биде преубава невеста. Сребрениот колан го надополнува целиот аутфит, така што истовремено личи на една нежна убавица од бајките.

 

Извор : brkajrabota.mk
Коментари

[fbcomments]