Категории

Уличниот стил на Миланската модна недела

uvodna2

Модната недела продолжува, овие денови модните блогери, уредници и модни фанатици прошетаа по улиците на Милано, каде што со полн ентузијазам фотограферите ги проследија нивните софистицирани и инспиративни стајлинзи. Во галеријата подолу можете да го проследите уличниот стил на гостите од Миланската модна недела.

2

4 8 9 10 12-1 13 18 20 21 22 23 24 26 uvodna

Прегледи:
219
Категории:
Убавина и мода
Објавено на:
25.09.2016