Категории

Уморната Џиџи изгледа неверојатно во металик топ кој и ги открива градите (ФОТО)

Животот на супермоделите знае да биде навистина исцрпувачки. 

Иако се чини уморна, исцрпена и повлечена, мегапопуларната манекенка Џиџи Хадид изгледа сензационално добро додека позира во неверојатен металик топ на плажа во Рио.

Металик топот странично ги открива нејзините гради, а во комбинација со интересни фармерки изгледа уште подобро.

Одлична комбинација која прекрасната манекенка очекувано добро ја носи, дури и кога е на работ на исцрпеноста.