Категории

Уште едно девојче во семејството Карашијан: Се породи Клои Кардашијан

Ријалити ѕвездата Клои Кардашијан денес на свет го донесе своето прво дете, а причината поради која добила контракции е се само не обична.

We are ready whenever you are little mama 🦋

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on


Имено, една од познатите сестри Кардашијан, Клои, денес роди девојче, иако терминот бил пред крајот на април. Таа се породи во Кливленд, а американските медиуми се преплавени со веста за скандалот кој претходеше.

Mommy and Daddy 📸 @sashasamsonova

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on


Таблоидите обелоденија дека Клои се наоѓа во болница, бидејќи добила контракции по скандалот кој и се случи откако ги виде снимките на кои нејзиниот вереник љуби друга девојка.

Со Клои во текот на пораѓањето било нејзиното семејство, а тоа што ги изненадило сите е фактот што на пораѓајот присуствувал и Тристан Томпсон, нејзиниот вереник.