Категории

Вака изгледа омилениот фустан за оваа зима кој го обожаваат познатите трендсетерки

Без обзир на тоа што доаѓаат сѐ поладни денови, секоја жена сака во секој момент да изгледа модерно, убаво, а сепак со гардероба прилагодена за студените денови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on


На Инстаграм профилот на Емили Ратајковски всушност се наоѓа идеалниот фустан за ладните денови. Топол, долг, удобен, а притоа многу секси, токму онака како што сака да изгледа познатата манекенка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on


Долгиот фустан кој потсетува на кардиган во крем нијанса го украсила со каиш, покажувајќи како може да бидеме секси и во зимските денови.