Вака изгледаат најбараните чизми за сезоната есен/зима 2018!

Ако се ориентираме според светските трендсетерки имаме нови хит чизми за есен/зима 2018. Имено, станува збор за набраните чизми до колена или до половина лист кои ги обожаваат девојките.

Набраните чизми отсекогаш беа присутни на модната сцена, меѓутоа оваа година стануваат неизоставен дел од стилот на жената.

Совршено прилегаат речиси со секоја есенска и зимска комбинација, а дизајнерите новите модели на ова ретро парче ги прилагодиле во секакви бои и дезени.
Коментари

коментари