Категории

Велигденски попусти во Сара Фешн! Намалени цени до 40%

Big Season Sale во Сара Фешн! До 40% попусти на долна облека и 1 + 1 комбинации на пижами

 

Во Сара Фешн започна неодоливата акција Big Season Sale со супер цени кои не смеете да ги пропуштите.

Од 26ти април до 1ви мај неверојатни попусти до 40% на долна памучна облека и 1+1 комбинации на пижами.

Изберете од разновидната, мека, нежна долна облека на Сара Фешн или пак купете еден пар пижами и добијте уште еден гратис.

 

Супер зделка за сите. Обновете го вашиот гардeробер со некои од нашите удобни модели. 

Побрзајте во најблиската продавница или онлајн на wwww.sarafashion.club.

Со секоја нарачка над 1200 денари добивате бесплатна испорака до вашата домашна адреса.

За повеќе информации и нарачки јавете се на 02 32 18 388 и во порака преку Viber и WhatsApp на 076 361 680 секој работен ден од 8 до 20 часот.

Направете го вистинскиот избор за вас или вашите блиски.

Ве очекуваме!

Со Сара Фешн секогаш добивате повеќе!