Категории

Велигденски попусти во Сара Фешн! Намалени цени до 35%

Празниците нè зближуваат!

Во Сара Фешн одлична празнична акција која не се пропушта! Од 18ти до 24ти април попусти до 35%.

Одберете од големиот, разновиден избор на СФ артиклите и почувствувајте ја магијата на празничната еуфорија!

Побрзајте на велигденски шопинг во Сара Фешн.

 Ова е одлична прилика да си подарите нешто на себе или на своите најблиски.

Купувајте онлајн само со еден клик на www.sarafashion.club.

Со секоја порачка над 1200 денари добивате бесплатна испорака на домашна адреса.

 

 

За повеќе информации или нарачки може да се јавите во call центарот на бројот 02 32 18 388 и во порака преку Viber и WhatsApp на 076 361 680 секој работен ден од 8 до 20 часот.

Честит Велигден!

Сите новости и акции, следете ги на www.sarafashion.club, Инстаграм и Фејсбук.

Прегледи:
294
Објавено на:
18.04.2022