Категории

Направете сами интересни декорации за вашите Велигденски јајца

Велигденските празници се приближуваат, а тоа е време да се направат и споделат со семејството и пријателите интересни јајца. За таа цел споделуваме со вас неколку интересни начини на кои може да ги декорирате празничните јајца.