(ВИДЕО) Би му ги дале сите пари за ВАКВО ШОУ: Тапанарот ја засени невестата на македонска свадба, ќе се ежите секоја секунда!

Повеќето би се сложиле дека за весела и незаборавна свадба многу важно е музиката да биде погодена, а тоа гарантира одлична забава од која ќе бидат задоволни и гостите и младите.

Свадбениот период е во полн ек, секој викенд рестораните и хотелите се преполни, а пак музичарите имаат полни раце работа.

Секако кој е подобар, тој ќе собере и повеќе бакшиш, а тоа сигурно му тргнало на тапанарот на една македонска свадба кој неодамна направи вистински позитивен хаос на една свадбена веселба.

Видеото се најде на социјалните мрежи, а она што го направи овој енергичен тапанар не се опишува со зборови, мора да погледнете:

Извор : Вистина.мк
Коментари

[fbcomments]