ВИДЕО: ДАЛИ ЗНАЕТЕ ДЕКА ВЛАДО ГЕОРГИЕВ ШЕТА ГОЛ НА СВОЈОТ БРОД!?

Балканската музичка ѕвезда, Владо Георгиев имаше екслузивно гостување во ток шоуто Еден на Еден.

Одлично се забавуваше со Жаре, раскажа многу интересни детали од неговата кариера и приватен живот, а изведе и една незаборавна верзија на неговиот хит Једина, и тоа на хелиум!

Во следната Еден на Еден, на 14 февруари во 21.30ч на Алфа тв ќе гостува Лила Филиповска, а YouTube верзијата од гостувањето на Владо во популарното шоу можете да ја погледнете тука.

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=ij-CFPFDxr8[/tube]
Коментари

коментари