Категории

(ВИДЕО) Го врзаа со лисици: Ова е најпопуларната турска реклама со „Вљубениот ерген“!

Познато е дека турскиот актер Бариш Ардуч или попознат како Омер од хит комедијата „Изнајмена љубов“ печали на големо од реклами кои ги снима за најразлични турски брендови.

Не случајно најмногу го бараат за рекламирање на женски обувки од кои инкасира неколку илјадници евра. На интернет токму ваквите негови ангажмани се едни од најпопуларните, па не само тој туку и компаниите профитираат дебело поради тоа што тој е главниот протагонист во маркетиншките видеа.

Во едно од најновите, девојки рекламираат обувки, а тој им клечи на колена.

Возбудливото е на самиот крај кога го врзуваат со лисици. Погледнете:

Derimod from alametifarika on Vimeo.

Извор : Вистина.мк

Прегледи:
194
Објавено на:
04.05.2017