Категории

ВИДЕО: Интересен трик кој ќе ги израдува вашите дечиња

Може ли да исечете банана на парчиња, но без да ја излупите?

Секако дека може!

Погледнете го видеото и научете го овој лесен трик.

Потоа покажете им го на вашите дечиња, кои сигурно ќе се изненадат и ќе се израдуваат.

Прегледи:
82
Ознаки:
· ·
Категории:
DIY (Направи сам)
Објавено на:
05.01.2016