Видео: Џастин Тимберлејк топи срца со новиот спот

Хаштагот #NotABadLoveStory е условно кажано виновникот за ова преубаво видео, кое топи срца! 

Замислата на Џастин била да собере од неговите фанови фотографии и видеа, кои покажуваат едноставно речено – љубов! Фановите пратиле видеа и слики од нивните деца и партнери, драги моменти со своите пријатели, видеа од луѓе кои се борат со некоја болест и научиле да се сакаат себе си, среќни моменти од личниот живот….инспиративни приказни кои ќе ве потсетат дека животот е поубав кога сакате и сте сакани.

Браво за Џастин, ни ги стопи срцата!

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=eAeteudJ5g0[/tube]
Коментари

коментари