(ВИДЕО) Како звучеше и изгледаше Тијана Дапчевиќ пред 16 години!

Пејачката Тијана Дапчевиќ ги потсети своите обожаватели на еден настап од далечната 2001 година.

Таа на својот Инстаграм профил сподели видео од настапот со песната „Степски вук“, па ги потсети нејзините фанови како таа звучеше и изгледаше пред 16 години.

Тијана речиси и не се променила до сега, карактеристично за неа, носи кратка руса коса и класично одело.

 

Troubekić u 2001. ??? #ThrowbackThursday #stepskivuk #kuukuuu

A post shared by Tijana Dapčević (@tijana.dapcevic) on
Коментари

[fbcomments]