ВИДЕО: Ќерката на Цеца пее песна од Тоше

Анастасија Ражнатовиќ, или ќерката на фолк ѕвездата Цеца, постојано го покажува нејзиниот талент пеејќи некој актуелен хит и постирајќи го тоа на нејзините профили на социјалните мрежи.

Пред само неколку дена таа  го објави видеото од песната на Аца Лукас и Ивана Селаков, а сега отпеа песна од нашиот легендарен пејач Тоше Проески и тоа песната „Волим осмех твој“, кој го отпеа во дует со Антонија Шола.

 

 

Како тоа изгледа и звучи, погледнете ТУКА.
Коментари

коментари