ВИДЕО: Погледнете што се има во плакарот на Џенифер Лопез

Не паметиме од кога не сме виделе толку голем плакар на некоја позната личност! 

Fox All-Star 2015 Winter TCA Party

Латино дивата Џенифер Лопез ја отвори вратата од својот дом, но и гардероберот за екипата од магазинот „Пипл“. Иако не магепса раскошниот дом на познатата пејачка, мора да признаеме дека сме далеку повеќе заинтригирани за нејзиниот плакар, кој е се само не е скромен!

Во склоп со проектот на „Пипл“ – Hollywood at Home, пејачката со спроведе целиот медиумски тим низ огромниот гардеробер и откри дека и понатаму го чува култниот фустан на „Версаче“, кој го носеше на доделувањето на наградите „Греми“ пред 14 години.

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=d_y9mCfAflg[/tube]
Коментари

коментари