Категории

(ВИДЕО)Половина милион прегледи за неколку часа: Ново хит видео од згодниот Омер!

Секој следен ден турскиот актер Бариш Ардуч има нови обожаватели низ Европа и Азија, а на неговиот официјален Инстаграм профил има повеќе од 4 милиони следбеници – секако најмногу дами.

Ретко која девојка и жена не би кажала дека е ултра згоден и шармантен, и не би паднала на неговиот поглед и неодолива насмевка.

Бариш моментално е активно посветен на снимањето на новиот филм со Елцин Сангу или попозната како Дефне, а деновиве на својот профил објави видео од зад камерите кое стана вистински хит на социјалните мрежи за само неколку часа.

Имено, Бариш освен во боксување , покажа дека е одличен и во кошарката, а колку вешто дава кош, уверете се и самите:

 

Görüntü yönetmenimiz @cicodoncarlione atamazsın dedi. Gerekeni yaptım ???

A post shared by Barış Arduç (@arducbrs) on

Извор : Вистина.мк

Прегледи:
105
Објавено на:
28.09.2017