ВИДЕО: Секс на сцена – го полуде цел Балкан!

Таа позната по нејзините провокативни настапи, но овој пат се надмина себе. На сцената на Гранд ТВ во изведба на нејзината нова песна „Карера“, Дара Бубамара симулираше секс легната на сцената!
Untitled
Видеото можете да го погледнете ТУКА.
Коментари

коментари