Категории

Викендов најдете златен купон со нарачката од Доминос пица

Се ближи викенд, времето е врнежливо, есента ја распослала својата златна патека, а Вие стуткани под ќебе не ви се излегува од дома? Не грижете се! Вистинското решение го има кој друг, ако не Доминос пица!

Со традиција од 1960 година, ексклузивно направени состојки за уникатен вкус, денес Доминос е присутен со 14400 пицерии во повеќе од 70 држави, а веќе 6 година и кај нас. Најдоброто од се е што секоја порачка се приспособува според специфичните потреби на секој клиент. Причина повеќе зашто Доминос е препознатлив како светски лидер во прозводството и доставата на пици, искуство преточено во докажан бренд.

Овој викенд, Домиос пица покажува посебна грижа да имате супер викенд. Имено, на 18-ти и 19-ти ноември 2017 10 Golden Coupons (златни купони) по случаен избор ќе бидат доделени на оние кои ќе направат нарачка.

Купонот ви носи гратис пица во следната нарачака, а за да се комплетира задоволство на клиентите, Доминос подарув аи по нешто слатко. Направете фотографија од Вас и Ваш пријател со пронајдениот Golden Coupon, споделете ја фотографијата на некоја од социјалните мрежи користејќи хаштаг #GoldenCouponDominosMKD и дополнително добијте 2 Lava Cake десерти.

Летото ни е далеку, затоа слободно јадете пица овој викенд.

Прегледи:
770
Ознаки:
· ·
Категории:
Секојдневие
Објавено на:
16.11.2017