Warning: Error while sending QUERY packet. PID=6509 in /home/srekja/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1924
Викторија Бекам дама во црвено покрај сопругот на забава во Лондон - Среќа.мк


Викторија Бекам дама во црвено покрај сопругот на забава во Лондон

Викторија Бекам приреди новогодишна забава во нејзиниот бутик во Лондон заедно со модното списание Vogue.

Таа присуствуваше заедно со сопругот Дејвид Бекам и потесното семејство, а за гламурозната вечер избра црвен елегантен фустан, ташна и чевли во зелена боја со блескави кристали. Целокупниот аутфит е дел од нејзината колекција за пролет 2018.
Коментари

коментари