Викторија Бекам се пофали со тетоважата на својот син (18), еве и зошто!

Не се сите родители пресреќни кога нивното дете ќе одлучи да стави тетоважа, всушност многумина тоа не го ни одобруваат. Меѓутоа, изгледа дека тоа не е така во семејството Бекам.

Big tattoo! X kisses from NYC!! @brooklynbeckham x #loveyou

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on


Имено, најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, Бруклин Бекам се пофали на социјалните мрежи со својата нова тетоважа, а одобрување даде и неговата мајка Викторија која сликата ја објави на нејзиниот Инстаграм профил.

Cheers to this man x another amazing one ?. @_dr_woo_

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on


Всушност, тоа и не е така чудно доколку погледнете што пишува на тетоважата и кому е посветена. Малку е да се каже дека Викторија е горда на овој гест од страна на својот син, бидејќи сепак, не би се одлучило секое дете да ја искаже љубота кон својата мајка на овој начин!
Коментари

[fbcomments]