Категории

Викторија Бекам со шик стајлинг ја прослави ревијата во Њујорк со својот сопруг Дејвид Бекам

После успешната ревија во Њујорк, Викторија ја помина вечерта со нејзиниот сопруг на романтична вечера. 

Двојката која секогаш е со беспрекорен стил, така изгледаше и вчеравечер. Викторија во шик издание во лелеаво здолниште во пастелна сина боја, бордо џемперче и жолти потпетици кои го комплетираа нејзиниот стајлинг, а Дејвид во елегантен и модерен темно син костум.

Таа за Vogue ги расчисти шпекулациите за можна турнеа со Спајс Грлс „Не одам на турнеја. Девојките не одат на турјеа.“