СРЕЌА Е: Викторија Лоба ќе се мажи!

Викторија Лоба наскоро ќе стапне на лудиот камен. Имено нејзиното момче Ѓорѓи ќе направи голема забава во септември на која пред пријателите и членовите на семејството ќе ја претстави својата свршеница, пишува Убавина и здравје.

Скопјанецот Ѓорѓи или попознат како Жучо речиси неполна година е во врска со нашата најатрактивна поп-пејачка, Викторија Лоба. Нивната прва заедничка фотографија излезе во јавностапред неполн месец откако пејачката објави фотографија со Жучо од Охрид. Двајцата вешто ја криеја врската а медиумите освен нивната заедничака фотографија немамаа буквално ништо повеќе. Нормално се до овој момент, пишува порталот.

Повеќе прочитајте на Убавина и здравје
Коментари

коментари