Во чиј скут се опушти Викторија Бекам? (фото)

 

Сопругата на славниот фудбалер Дејвид Бекам, Викторија, oбјави фотографија на Твитер на која седи во туѓа прегратка на непознат маж.


Викторија Бекам ретко кога е опуштена во јавност и во вакво издание, па дури и на фотографиите избегнува да се смее.

Но, екс спајсицата се опушти па високите потпетици ги замени со собни папучи на фотографијата под која напиша “патување со стил”.

Покасно се покажа дека мажот во чиј скут седела госпоѓата Бекам е всушност нејзинот фризер и долгогодишен пријател Кен Павес.
Коментари

коментари