Категории

Во нив нозете изгледаат витко, а оваа сезона се апсолутен хит: Најпосакуваниот модел на фармерки изгледа вака!

Овој модел ќе го обожаваат сите жени

Пронаоѓањето на совршен крој на фармерки е вистински предизвик. Потрагата по модел во кој што совршено ќе изгледаме, ќе ги скрие сите недостатоци, а ќе ги истакне најубавите делови на телото, може да потрае.

Модните дизајнери, само што ни открија еден таков совршен модел. Покрај тоа што совршено стои, овој модел ќе биде водечки тренд во сезоната пролет-лето.

Звонарките минатата година завладеаа со модната сцена, а и оваа продолжуваат да доминираат, но со мали измени. Модните дизајнери велат дека малку поширок модел со висок струк ќе бидат моделот кој што ќе го обожаваат жените.

Во овие фармерки ќе се чувствувате удобно, а во исто време ќе изгледате прекрасно. Поради високиот струк вашите нозе ќе изгледаат потенки и подолги, а тоа ги прави совршен избор за секоја жена.

View this post on Instagram

READ ‼️ I wanna say something very important, hope you make it to the end ~ i know i haven’t posted for ages and i really miss posting regularly but i was going through some personal stuff and now i am back but was also scared to post for a reason and that is how my style been changing lately and was worried that the people who follow me for my “alternative” style wont like how i dress at the moment, im tired of sticking with only one style because that is not really who i am. I dont have one type of style that identifies who i am, i like wearing colors too and not just black so i hope you accept who i am right now and the way i dress, my style changes with my mood so i hope you like what i bring to you 💕 i just wanna be myself on here from now on and not just post something because u will like it and i dont. thank u for reading and lemme know what u think of this fit 🌼🌼🌼

A post shared by Rama lama (@ramalamax) on

Прегледи:
30
Објавено на:
04.02.2020